16.490 ден

Нема на залиха

SKU: BATLEP0-VNC000-BG700 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Жолта
Димензии 17 × 8 × 12,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа