17.490 ден 10.494 ден

100%Kожа

Нема на залиха

SKU: BATTPRS _MSD000_1007_O6000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 28 × 14,5 × 23 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа