21.490 ден

Нема на залиха

SKU: BAFIACO-ARE000-O6000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24 × 8 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа