18.990 ден 13.293 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00354-AX0732-O6000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 9 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода