11.490 ден

Нема на залиха

SKU: PCV0ACO-ARE000-O6000 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19,5 × 2,5 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода