10.790 ден 5.395 ден

Нема на залиха

SKU: PCW4ACOBX0183-CGQ00 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 13 × 2 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода