14.490 ден 7.245 ден

Нема на залиха

SKU: WE00269AX0733-TNG00 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии 18,5 × 6 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода