24.990 ден 14.994 ден

Нема на залиха

SKU: WB00525BX0041-CGQ00 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Бордо
Димензии 29 × 5 × 27 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода