22.790 ден 11.395 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00321AX0732-O6000 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 10 × 17 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода