21.490 ден 12.894 ден

Нема на залиха

SKU: BAFIACOARE000-B4L00 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 24 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода