18.990 ден 11.394 ден

Нема на залиха

SKU: BAFKACOARE000-0946S Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Маслинеста
Димензии 20 × 7 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода