25.990 ден 15.594 ден

Нема на залиха

SKU: WB00109BX0607-B4K00 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 21 × 9 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода