27.390 ден 13.695 ден

Нема на залиха

SKU: WB00342BX0041-O6000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 30 × 14 × 22 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода