23.490 ден

Нема на залиха

SKU: WB00109ARE000-1264S Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Виолетова
Димензии 21 × 8,5 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода