27.490 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00550AX0733-1265S Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 23-25 × 8,5 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода