19.990 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00595A.0149-1283S Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 20 × 6 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода