22.890 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: BAFKACOBX0873-1270S Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 20 × 7 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена:да не дојде во контакт со влага и вода