25.390 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00610BX0053-03B00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 22 × 16 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода