28.990 ден

3 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00567BX0053-O6000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 17 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена:да не дојде во контакт со влага и вода