23.690 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00550AX0733-O6000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 9 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода