21.490 ден 15.043 ден

Нема на залиха

SKU: BAFIACOARE000-O6000 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 24 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода