22.690 ден 13.614 ден

Нема на залиха

SKU: WB00550BX0184-1047S Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 24 × 9 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода