23.990 ден 14.394 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00467BX0238-03B00 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 20-26 × 9,5 × 18 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода