10.690 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WP00225BX0915-1268S Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 9,5 × 3,5 × 7 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Koжа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода