9.990 ден 6.993 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: WP00135AX0790-S1C00 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Маслинеста
Димензии 19 × 2 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода