9.890 ден 6.923 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: PCY2UNOB30000-1086S Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 20 × 3 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода