10.590 ден 5.295 ден

Нема на залиха

SKU: PCW4ACOBX0608-1024S Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 13 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена:да не дојде во контакт со влага и вода