8.153 ден

Нема на залиха

SKU: WP00136AX0732-O6000 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода