22.690 ден
13.614 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: HXM3210Y860QZ9840S Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд HOGAN
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 40, 41, 43.5, 44, 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав Платно Кожа