JOHN RICHMOND – М Долни тренерки

15.990 ден 7.995 ден

Нема на залиха

SKU: RMP22067PAA8-BLACK Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук