JOHN RICHMOND – М Долни тренерки

14.590 ден

Нема на залиха

SKU: RMA21118PA-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер