5.590 ден

Kоличина:
SKU: UMA22047FE-WHITE Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS, S, M, L, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 86%Памук 14%Полиестер

Вие исто така би сакале…

5.590 ден

JOHN RICHMOND – М Панталони