18.990 ден

Нема на залиха

SKU: RMA21170FE-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук