19.990 ден

Нема на залиха

SKU: RMA21220JE-BLUE MED Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин