13.990 ден 6.995 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: RMP22131JE-D.BLACK Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 98%Памук 2%Еластин