13.990 ден
8.394 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: RMP22140JE Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Сина
Големина 31, 33, 35, 37
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук