13.690 ден

Нема на залиха

SKU: RMA21341JE-BLACK Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 96%Памук 6%Полиестер 2%Еластин