4.390 ден 2.195 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: RMP22121TS-BLACK Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук