4.390 ден
2.195 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: RMP22121TS-WHITE Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук