6.190 ден

Нема на залиха

SKU: RMA21346TS-WHITE Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук