35.990 ден 28.792 ден

Машка јакна KARL LAGERFELD со два изгледи, едниот – во сјајна црна боја со голем бел лого принт на задната страна и вториот изглед – мат црна боја без принт на задната страна.

Нема на залиха

SKU: 505009512505-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиуретан