12.890 ден 10.312 ден

Нема на залиха

SKU: 505090512592-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер