KARL LAGERFELD – М Апостолки

5.390 ден

Нема на залиха

SKU: KL71008S-V00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021