8.990 ден

Нема на залиха

SKU: 255814511890-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 97%Памук 3%Еластин