5.990 ден

Нема на залиха

SKU: 755042502224-941 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук