5.890 ден 4.712 ден

Нема на залиха

SKU: 755071512224-320 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук