6.390 ден 5.112 ден

Нема на залиха

SKU: 755030512221-690 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин