5.690 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 755043/502221/990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин