8.790 ден 5.274 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 745011502215-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук