22.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3046/100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 19 × 7,5 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа